Hľadáme asistenta sociálnej práce

Kurz sebarozvoja - zisťovanie záujmu

Hľadáme posily do nášho tímu

Pozvánka do divadla

Milí klienti, rodinní príslušníci podporovatelia, v rámci našej komunitnej práce Vás srdečne pozývame do Divadla Andreja Bagara v Nitre na generálku predstavenia "Slnko v zatmení". Predstavenie bude 23.6.2017 (piatok) o 10:00 hod. Máme rezervovaných 20 lístkov, pričom jeden lístok stojí 8,00 EUR. Prosíme, aby ste sa záväzne vyjadrili do piatku 26.5. buď na email buducnostno@gmail.com alebo osobne v centre. Vďaka

Čajovňa pre BUDÚCNOSŤ v apríli 2017

V stredu 12.4.2017 o 16:00 sa bude konať Čajovňa pre BUDÚCNOSŤ. Niektorí asi postrehli, že posledná čajovňa bola narýchlo zmenená obsahovo z dôvodu choroby aktérov. Myslíme si, že táto aprílová čajovňa, sa už konať bude s obsahom takým, aký si môžete prečítať aj v priloženom plagáte. Srdečne Vás pozývame...

Sebaskúsenostný workshop pre abstinujúcich závislých rodičov

JARNÁ TERÉNNA TERAPIA

V dňoch 20.4.2017 (štvrtok) až 23.4.2017 (nedeľa) bude prebiehať jarná terénna terapia v Penzióne Anka, v Hriňovej. Ide o intenzívnu skupinovú prácu vystriedanú s pohybovými aktivitami vonku. Podujatie je určené pre osoby ohrozené závislosťou a závislé a pre ich rodinných príslušníkov. Cena za ubytovanie s polpenziou bude cca 22 EUR/1 osoba/1deň. Raňajky budú formou švédskych stolov a na večeru bude polievka a hlavné jedlo. Prihlásiť sa je možné osobne v centre alebo emailom na buducnostno@gmail.com. Prosím uveďte vaše plné meno a telefónny kontakt. Srdečne sa na vás tešíme!   

Realizujeme projekt "Pre rodiny s BUDÚCNOSŤOU"

Prostredníctvom projektu sa vytvorí a zrealizuje trojdňový zážitkový workshop pre abstinujúcich závislých rodičov. Workshop je zameraný na obnovu funkčných vzťahov v rodine a vytvorenie zdravého priestoru pre osobnostný rast detí. Vďaka projektu absolvujú odborní pracovníci organizácie aj sériu supervíznych stretnutí. Projekt sa realizuje v období február - apríl 2017. Projekt podporila Nadácia pre deti Slovenska z nadačného fondu Deti v bezpečí.  

http://www.nds.sk/galeria-projektov/projekty/nadacny-fond-deti-v-bezpeci/

 

ŽIADOSŤ O FINANČNÚ PODPORU

Milí priatelia, naša organizácia Budúcnosť n.o. prostredníctvom portálu Ľudia ľuďom zverejnila výzvu na finančnú podporu. Ak máte záujem, prečítajte si o nás viac. Dôvod tejto zbierky je zabezpečenie a rozvoj našich aktivít smerom ku klientom a ich rodinám. Ďakujeme za akúkoľvek výšku Vašej podpory. Ak sa vám nedá prispieť, budeme veľmi vďační nielen za zdieľanie informácií o podpore, ale taktiež za posunutie informácií o našich službách ľuďom, ktorí to potrebujú.

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3789

AKÁ BOLA ZIMNÁ TERÉNNA TERAPIA?

Zimná terénka, ktorá sa uskutočnila V Jasenskej Doline v dňoch 4.1.-8.1.2017 bola veľmi mrazivá :-), ale zároveň vytvárala aj vnútorné teplo na duši 31 účastníkov. Ďakujeme všetkým účastníkom za veľmi dobrú skupinovú prácu, za vytvorenie dôvernej atmosféry a pekný vzájomný príklad zdravého života naplneného športom ako lyžovanie a turistika. Pripájame fotografiu schémy "uzdravenia" zo závislosti jednej z účastníčok.