POZVÁNKA DO KINA

Milí klienti a sympatizanti;

Srdečne pozývame všetky deti so zdravotným postihnutím a zo sociálne znevýhodneného prostredia s ich rodinami, opatrovateľmi, asistentmi na bezplatné premietanie rozprávky SPIEVAJ v sobotu 21. októbra o 10. hodine do nitrianskeho CINEMAXU.

Podujatie sa koná pod mojou záštitou ako poslankyne Mestského zastupiteľstva v Nitre a pod záštitou Jany Žitňanskej, poslankyne Európskeho parlamentu a uskutočňuje sa v Nitre v rámci projektu Kino bez bariér, inšpirovaného Francúzskom, kde sa vo viacerých mestách pravidelne konajú filmové projekcie pre deti so zdravotným postihnutím, špecificky prispôsobené ich potrebám.

Lístky je potrebné si rezervovať najneskôr do 19.10. emailom na kinobezbarier@janazitnanska.sk

POZVÁNKA DO DIVADLA

Milí klienti, sympatizanti; pozývame vás do divadla!
9.11. 2017 o 10:00 si ideme spoločne pozrieť predstavenie Zaľúbený Shakespeare. Cena lístka je 8 EUR /max. počet lístkov 15ks/
Prihlásiť sa môžete najneskôr do konca októbra na buducnostno@gmail.com alebo sa môžete zapísať osobne v centre do prihlasovacieho formulára.

Tešíme sa na vás !!!

 

 

  Hľadáme asistenta sociálnej práce

  Kurz sebarozvoja - zisťovanie záujmu

  Hľadáme posily do nášho tímu

  Pozvánka do divadla

  Milí klienti, rodinní príslušníci podporovatelia, v rámci našej komunitnej práce Vás srdečne pozývame do Divadla Andreja Bagara v Nitre na generálku predstavenia "Slnko v zatmení". Predstavenie bude 23.6.2017 (piatok) o 10:00 hod. Máme rezervovaných 20 lístkov, pričom jeden lístok stojí 8,00 EUR. Prosíme, aby ste sa záväzne vyjadrili do piatku 26.5. buď na email buducnostno@gmail.com alebo osobne v centre. Vďaka

  Čajovňa pre BUDÚCNOSŤ v apríli 2017

  V stredu 12.4.2017 o 16:00 sa bude konať Čajovňa pre BUDÚCNOSŤ. Niektorí asi postrehli, že posledná čajovňa bola narýchlo zmenená obsahovo z dôvodu choroby aktérov. Myslíme si, že táto aprílová čajovňa, sa už konať bude s obsahom takým, aký si môžete prečítať aj v priloženom plagáte. Srdečne Vás pozývame...

  Sebaskúsenostný workshop pre abstinujúcich závislých rodičov

  JARNÁ TERÉNNA TERAPIA

  V dňoch 20.4.2017 (štvrtok) až 23.4.2017 (nedeľa) bude prebiehať jarná terénna terapia v Penzióne Anka, v Hriňovej. Ide o intenzívnu skupinovú prácu vystriedanú s pohybovými aktivitami vonku. Podujatie je určené pre osoby ohrozené závislosťou a závislé a pre ich rodinných príslušníkov. Cena za ubytovanie s polpenziou bude cca 22 EUR/1 osoba/1deň. Raňajky budú formou švédskych stolov a na večeru bude polievka a hlavné jedlo. Prihlásiť sa je možné osobne v centre alebo emailom na buducnostno@gmail.com. Prosím uveďte vaše plné meno a telefónny kontakt. Srdečne sa na vás tešíme!   

  Realizujeme projekt "Pre rodiny s BUDÚCNOSŤOU"

  Prostredníctvom projektu sa vytvorí a zrealizuje trojdňový zážitkový workshop pre abstinujúcich závislých rodičov. Workshop je zameraný na obnovu funkčných vzťahov v rodine a vytvorenie zdravého priestoru pre osobnostný rast detí. Vďaka projektu absolvujú odborní pracovníci organizácie aj sériu supervíznych stretnutí. Projekt sa realizuje v období február - apríl 2017. Projekt podporila Nadácia pre deti Slovenska z nadačného fondu Deti v bezpečí.  

  http://www.nds.sk/galeria-projektov/projekty/nadacny-fond-deti-v-bezpeci/

   

  ŽIADOSŤ O FINANČNÚ PODPORU

  Milí priatelia, naša organizácia Budúcnosť n.o. prostredníctvom portálu Ľudia ľuďom zverejnila výzvu na finančnú podporu. Ak máte záujem, prečítajte si o nás viac. Dôvod tejto zbierky je zabezpečenie a rozvoj našich aktivít smerom ku klientom a ich rodinám. Ďakujeme za akúkoľvek výšku Vašej podpory. Ak sa vám nedá prispieť, budeme veľmi vďační nielen za zdieľanie informácií o podpore, ale taktiež za posunutie informácií o našich službách ľuďom, ktorí to potrebujú.

  https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3789

  AKÁ BOLA ZIMNÁ TERÉNNA TERAPIA?

  Zimná terénka, ktorá sa uskutočnila V Jasenskej Doline v dňoch 4.1.-8.1.2017 bola veľmi mrazivá :-), ale zároveň vytvárala aj vnútorné teplo na duši 31 účastníkov. Ďakujeme všetkým účastníkom za veľmi dobrú skupinovú prácu, za vytvorenie dôvernej atmosféry a pekný vzájomný príklad zdravého života naplneného športom ako lyžovanie a turistika. Pripájame fotografiu schémy "uzdravenia" zo závislosti jednej z účastníčok.